Dublin Core

Title

Zakładamy depozyt na trzy miesiące.

Subject

Lokata trzymiesięczna należy do lokat krótkoterminowych. Jak sama nazwa wskazuje zakłada się ją na okres trzech miesięcy. Im większa kwotę wpłacimy na taką lokatę, tym więcej uda nam się zarobić. Obecnie lokaty trzymiesięczne są jednymi z najczęściej wybieranych przez klientów. Dlaczego? Jest to lokata zakładana na krótki termin co oznacza, że bardzo szybko mamy z powrotem dostęp do pieniędzy, a jest ich po tych trzech miesiącach więcej. W każdym banku znajdziemy ofertę lokaty na trzy miesiące. Sprawdźmy najlepsze z propozycji jakie przygotował Bank BGŻ Optima.

Lokata Bezkarna 3M w Banku BGŻ Optima.

W BGŻ Optima możemy założyć Lokatę Bezkarną 3M z oprocentowaniem nominalnym, które jest stałe i wynosi 3,5% w skali roku. Zakres kwot na tej lokacie obejmuje przedział od 1 000 złotych do maksymalnie 20 000 złotych. Oferta została przygotowana z myślą o nowych klientach banku, którzy mogą założyć lokatę online . Klient musi założyć w banku rachunek ROR. Odsetki kapitalizowane są na koniec okresu rozliczeniowego, a w razie zerwania lokaty przed czasem, klient nie traci odsetek jakie udało mu się wypracować. Wkład tutaj również objęty jest gwarancją BFG. Na tej lokacie uda nam się zarobić 69,90 złotych. Zarobek może nie jest ogromny, ale lokaty chronią nasze pieniądze przed wpływem inflacji.

Lokata Bezkompromisowa 3M w Banku BGŻ Optima.

Bank BGŻ Optima oferuje swoim nowym klientom Lokatę bezkompromisową 3M z oprocentowaniem stałym w wysokości 2,7% w skali roku. Jeżeli założymy taką lokatę na okres trzech miesięcy z wpłatą 10 000 złotych, zarobek jaki uda nam się wypracować będzie równy 53,93 złote. Kwota minimalna potrzebna do uruchomienia lokaty to jedyny 1 tysiąc złotych. Maksymalnie można założyć depozyt na kwotę 100 tysięcy złotych. Jednym z warunków niezbędnych do założenia lokaty jest posiadanie w banku konta. Depozyt można założyć online. Bank gwarantuje nam kapitalizację odsetek na koniec okresu trwania lokaty, a jeżeli zerwiemy ją przed czasem nie utracimy już zgromadzonych odsetek. Brak kary za wcześniejsze zerwanie lokaty podnosi atrakcyjność tej oferty. Trudno będzie znaleźć taką ofertę w innym banku. Zazwyczaj, jeżeli klient zerwie lokatę przed czasem, albo traci wszystkie odsetki, albo chociaż ich pewną część.