Dublin Core

Title

Najlepsze lokaty bankowe na jeden miesiąc

Description

Z pewnością jest w śród nas wielu zwolenników lokowania środków pieniężnych na krótkie terminy. Najczęściej z takich lokat korzystają klienci o nieco bardziej zasobnych portfelach oraz wszyscy deponenci którzy nie za bardzo chcą bądź też mają czas na spełnianie dodatkowych warunków oraz kryteriów. Jeżeli zrealizujemy wszystkie stawiane nam przez bank wymogi i spełnimy wszystkie kryteria, lokując przy tym nie więcej niż dziesięć tysięcy złotych możemy otrzymać nawet do 3,5 procenta w skali roku.

Jeżeli jesteśmy zainteresowani tego rodzaju lokatą na tak krótki okres, jednak nie do końca wiemy która będzie najkorzystniejsza z pewnością w Internecie będziemy mogli znaleźć analizę wielu najpopularniejszych ofert. Takie propozycje są zazwyczaj dzielone na trzy tabele. Pierwsza z nich pomoże nam znaleźć najwyżej oprocentowane depozyty na dziesięć tysięcy złotych które będą dostępne dla nas po spełnieniu wszystkich warunków jaki postawi bank. Druga tabela to analiza wszystkich tego rodzaju ofert które nie są ograniczone żadnymi wymogami banku. Ostatnia tabela a zarazem ostatnie zestawienie to nic innego jak zestawienie lokat które pozwalają nam przechować nawet do stu tysięcy złotych. Jeżeli bank posiada w swojej ofercie kilka propozycji które będą charakteryzowały się podobnymi parametrami wówczas do przedstawionego nam zestawienia będzie dołączona jeszcze analiza najwyższego i najkorzystniejszego oprocentowania.

Najlepsze lokaty na jeden miesiąc z dodatkowymi warunkami

Chcąc ulokować na depozycie miesięcznym dziesięć tysięcy złotych na chwilę obecną najkorzystniejszą ofertę zaproponuje nam Eurobank, będzie to około 3,5 procenta w skali roku, jednak oferta ta jest dostępna tylko dla osób które posiadają konto w tym banku. Oferta posiada jeszcze ograniczenie związane z koniecznością skorzystania z oferty w ciągu 7 dni od dnia jej instalacji.

Najlepsza lokata na 1 miesiąc na 10 tysięcy bez dodatkowych warunków

Osoby którym zależy tylko i wyłącznie na samej lokacie i nie są zainteresowani aby skorzystać z dodatkowych produktów bądź też nie są w stanie spełnić innych wymogów banku mogą skorzystać z ofert sięgających nawet 2,85 procenta w skali roku. Inne propozycje banków mogą sięgać do 2,2 bądź 1,3 procenta w skali roku, jest to zależne od oferty danego banku.