Dublin Core

Title

Lokata 50 000 złotych na rok.

Description

Mając wolne pięćdziesiąt tysięcy złotych możemy je ulokować na rocznej lokacie. Od takiej sumy zarobek będzie już widoczny. Tak ofertę ma między innymi Idea Bank w Lokacie CLOUD. Cieszy się ona sporą popularnością wśród klientów. Sprawdźmy jak to wygląda w praktyce. Wpłacając na tą lokatę nasze oszczędności przy stały oprocentowaniu 2,4% uda nam się osiągnąć zysk netto w wysokości 972 złotych. Jeżeli nasze pieniądze i tak by przez ten rok leżały na koncie bez użytecznie, to lepiej wpłacić je na lokacie i tym samym powiększyć ich ilość. W ramach tej oferty można ulokować od pięciuset złotych do nawet miliona złotych. Zakres kwot jest tak duży, że bez problemu każda osoba może z tej oferty skorzystać. Bank chciał, aby ta oferta była idealna zarówno dla stałych klientów jak i dla tych nowych. Dużym udogodnieniem jest możliwość założenia lokaty online lub za pomocą aplikacji mobilnej, ale konieczne jest założenie w banku konta. Oprocentowanie jest stałe przez cały okres lokowania środków na lokacie, a odsetki kapitalizowane są na koniec okresu. Nasze oszczędności są objęte gwarancją jaką zapewnia BFG.

Nasze oszczędności można ulokować na lokacie specjalnej jaką znajdziemy w ofercie Toyota Banku. Tutaj można liczyć na stałe oprocentowanie w wysokości 3%. Dzięki niemu po dziewięciu miesiącach będziemy mieć zysk netto w wysokości 898,77 złotych. Tutaj rozpiętość kwotowa jest mniejsza niż w wyżej prezentowanej lokacie i można założyć lokatę od pięciu tysięcy złotych do pięćdziesięciu tysięcy złotych. Lokatę założymy online, a odsetki będą skapitalizowane na koniec okresu. Bank pogranicza maksymalną liczbę lokat tego typu jaką może założyć jedna osoba do jednej sztuki. Lokata Depozyt Plus to kolejna z ofert Toyota Banku. Ta lokata ma oprocentowanie 2,3% i po roku daje nam zarobić 931,50 złotych. Można ją założyć od pięciu tysięcy złotych, ale trzeba wcześniej założyć konto osobiste. Zrywając lokatę przed czasem musimy liczyć się z tym, że częściowo utracimy nasze odsetki. Obje z ofert Toyota Banku objęte są Bankowym Funduszem Gwarancyjnym.

Dosyć ciekawa jest oferta Boś Banku. Korzystając z EKO Lokaty z Bonusem możemy liczyć na oprocentowanie w wysokości 2,10% co da nam zysk netto w wysokości 850,50 złotych. Można skorzystać z oferty już mając tysiąc złotych. Jest to propozycja skierowana zarówno do obecnych klientów banku, jak i do tych nowych, którzy posiadają w Boś Banku konto osobiste. Co ważne lokatę możemy założyć nie tylko w oddziale banku, ale również online i za pomocą aplikacji mobilnej.